Büyükçekmece Egepen Akkal Yapı, PVC pencere ve kapı sistemleri konusunda uzman bir firmadır. Büyükçekmece bölgesindeki birçok projede kaliteli ve estetik ürünler sunan Büyükçekmece Egepen Akkal Yapı, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu blog yazısında, Büyükçekmece Egepen Akkal Yapı'nın sunduğu hizmetler, avantajlar ve referanslar hakkında bilgi vereceğiz.

Büyükçekmece Egepen Akkal Yapı, 2005 yılından beri faaliyet gösteren bir PVC pencere ve kapı sistemleri firmasıdır. Egepen Deceuninck markasının yetkili bayisi olan Büyükçekmece Egepen Akkal Yapı, sektördeki en kaliteli ve en güvenilir ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Egepen Deceuninck, PVC pencere ve kapı sistemleri alanında dünyanın lider markalarından biridir. Egepen Deceuninck ürünleri, yüksek ısı yalıtımı, ses yalıtımı, güvenlik, dayanıklılık, estetik ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Büyükçekmece Egepen Akkal Yapı, Büyükçekmece bölgesindeki birçok konut ve iş yeri projesinde tercih edilen bir firmadır. Büyükçekmece Egepen Akkal Yapı'nın referansları arasında; Büyükçekmece Belediyesi, Büyükçekmece Kaymakamlığı, Büyükçekmece Adliyesi, Büyükçekmece Devlet Hastanesi, Büyükçekmece Sahil Parkı, Büyükçekmece Marina Park, Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi, Büyükçekmece Kolan Hastanesi, Büyükçekmece Mimar Sinan Camii gibi önemli kurum ve mekanlar bulunmaktadır.

Büyükçekmece Egepen Akkal Yapı, müşterilerine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Büyükçekmece Egepen Akkal Yapı'nın deneyimli ve eğitimli personeli, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler sunmakta, ücretsiz keşif, ölçüm, montaj ve servis hizmetleri vermektedir. Büyükçekmece Egepen Akkal Yapı'nın sunduğu PVC pencere ve kapı sistemleri, 10 yıl garantili olup, TSE ve CE belgelerine sahiptir.

Büyükçekmece Egepen Akkal Yapı ile iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde; ürünlerimiz, hizmetlerimiz, referanslarımız, kampanyalarımız ve iletişim bilgilerimiz hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Büyükçekmece Egepen Akkal Yapı olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Cam Balkon

Her mevsim balkonlarınızı daha işlevsel ve konforlu hale getirebilecek olan sistemlerdir. Genellikle ev ve iş yerleri tarafından tercih edilmektedirler. Peki cambalkon nasıl kullanılır ve temizliği konusunda nelere dikkat edilmelidir? Cam balkonların içerisinde yer alan aksesuarların periyodik aralıklar ile yağlanması gerekmektedir. Hareketli parçaları arada bir ince makine yağı ile yağladığınız zaman bu parçaların daha kolay hareket etmesini sağlayabilir ve Cam balkonun daha kolay kullanılabilir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

PVC Kapı ve Pencere

Kapı ve pencere sistemlerindeki en önemli materyal gruplarından biri olan PVC doğrama ürünleri; ev ve iş yerlerinde kullanılan pencere sistemlerinin işlevselliğini arttıran unsurlar olarak değerlendirilirler.

Farklı yapı malzemelerinin yüksek sıcaklık değerlerinde karıştırılarak plastik formuna uyarlanması ile elde edilen PVC malzemesi; kapı ve pencere sistemlerinin verimliliği açısından birçok avantaj sağlamaktadır.