Eşikli Sürme Cam

Eşikli sürme cam, kapı veya pencere gibi açılır kapanır sistemlerde, alt kısımda bulunan eşiğin üzerinde hareket eden cam panellerden oluşan bir sistemdir. Eşikli sürme cam, hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen, estetik ve pratik bir çözümdür. Eşikli sürme camın avantajları nelerdir? İşte bu yazımızda sizlere eşikli sürme camın faydalarını anlatacağız.

Eşikli Sürme Camın Avantajları:

  • Eşikli sürme cam, mekanı daha geniş ve ferah gösterir. Cam paneller sayesinde doğal ışık ve manzara engellenmez. Aynı zamanda mekanın dekorasyonuna uyum sağlar.
  • Eşikli sürme cam, ısı yalıtımı sağlar. Cam paneller arasında hava boşluğu oluşturarak, ısı kaybını önler. Böylece enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.
  • Eşikli sürme cam, ses yalıtımı sağlar. Cam paneller, dışarıdan gelen gürültüyü azaltır. Böylece mekanınızda daha sessiz ve huzurlu bir ortam yaratır.
  • Eşikli sürme cam, güvenlidir. Cam paneller, darbe ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Ayrıca kilitleme sistemi sayesinde, hırsızlık gibi istenmeyen durumlara karşı koruma sağlar.
  • Eşikli sürme cam, kolay temizlenir. Cam paneller, toz ve kir tutmaz. Silme veya süpürme ile kolayca temizlenebilir. Ayrıca bakım gerektirmez.

Eşikli Sürme Cam Nasıl Uygulanır?

Eşikli sürme cam uygulaması için öncelikle mekanın ölçüleri alınır. Daha sonra istenilen renk ve modelde cam paneller hazırlanır. Son olarak eşiğin üzerine ray sistemi monte edilir ve cam paneller raylara yerleştirilir. Eşikli sürme cam uygulaması, profesyonel bir ekip tarafından kısa sürede yapılabilir.

Eşikli Sürme Cam Fiyatları

Eşikli sürme cam fiyatları, mekanın büyüklüğüne, cam panel sayısına, renk ve modele göre değişebilir. Eşikli sürme cam fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Akkal Yapı olarak, sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı eşikli sürme cam çözümleri sunuyoruz.

Cam Balkon

Her mevsim balkonlarınızı daha işlevsel ve konforlu hale getirebilecek olan sistemlerdir. Genellikle ev ve iş yerleri tarafından tercih edilmektedirler. Peki cambalkon nasıl kullanılır ve temizliği konusunda nelere dikkat edilmelidir? Cam balkonların içerisinde yer alan aksesuarların periyodik aralıklar ile yağlanması gerekmektedir. Hareketli parçaları arada bir ince makine yağı ile yağladığınız zaman bu parçaların daha kolay hareket etmesini sağlayabilir ve Cam balkonun daha kolay kullanılabilir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

PVC Kapı ve Pencere

Kapı ve pencere sistemlerindeki en önemli materyal gruplarından biri olan PVC doğrama ürünleri; ev ve iş yerlerinde kullanılan pencere sistemlerinin işlevselliğini arttıran unsurlar olarak değerlendirilirler.

Farklı yapı malzemelerinin yüksek sıcaklık değerlerinde karıştırılarak plastik formuna uyarlanması ile elde edilen PVC malzemesi; kapı ve pencere sistemlerinin verimliliği açısından birçok avantaj sağlamaktadır.